BTH Elstar Sp. z o.o. powstała w 2006r i zajmuje się kompletacją dostaw armatury i rur ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych dla różnych gałęzi przemysłu.

Wiodącymi obszarami naszej działalności jest kompletacja dostaw:

  • armatury dla przemysłu spożywczego
  • armatury gwintowanej
  • armatury spawanej
  • zaworów dla przemysłu
  • rur i wyrobów hutniczych

Szeroki zakres oferowanych produktów, m.in. zawory klapowe, zawory kulowe, elementy złącz, kształtki, wywijki, filtry, wzierniki, kołnierze nierdzewne, rury i profile pozwalają zaspokoić potrzeby odbiorców z różnych gałęzi przemysłu, m.in. przemysł mleczarski, browarniczy, cukierniczy, soków i napojów, kosmetyczny, energetyczny, samochodowy, farb i lakierów.

Misja naszej firmy
W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie kompletacji dostaw armatury i rur ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych dla różnych gałęzi przemysłu.

 

Sieć Oddziałów

 

W Polsce rozwijamy naszą sieć sprzedaży na którą aktualnie składają się 4 Oddziały terenowe oraz 3 magazyny armatury oraz rur i profili ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Dział Eksportu dostarcza nasze produkty na rynek Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi i Ukrainy. Produkty przez nas oferowane spełniają najwyższe standardy jakości, czego potwierdzeniem są posiadane certyfikaty i atesty hutnicze.

Dane rejestrowe

BTH Elstar Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Michała Rosnowskiego 11, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000256464. Numer Identyfikacji Podatkowej: 578-29-30-252, Wysokość kapitału zakładowego: 500 000,00 zł.